Under My Skin

26. října 2008 v 17:32 | robik888 |  alba
Druhé album Avril Lavigne Under My Skin vyšlo 25. května 2004. Podobně jako album Let go se ihned po vydání umístilo na špici světových hitparád. Ale úspěchu jako jeho předchůdce se nedočkal. Alespoň co se týče singlů. Né v takové míře. Vyjímkou je snad pouze první singl Don't tell me, který se vyhoupl v top charts v jižní a střední americe spolu s My happy ending. Zabodovaly na 80%. Zatímco další singly Nobody's home, He wasn't a Fall to pieces se stěží udržely 3-4 týdny a nepřekročily hranici 25tého místa, resp. 40tého v podání Nobody's home. Já osobně si myslím, že je to škoda. Každopádně album Avril vyneslo další nemalou řádku ocenění a nominací.

Under my skin obsahuje 12 skladeb. Cd se velmi dobře poslouchá. Napomáhají tomu texty písní, které jsou o maličko propracovanější a promyšlenější a nejsou tzv. tlačené ven. Hudba je více procítěná a skladby jako Nobody's home a Slipped away to dokazují. Při důkladném poslechu písní a jejich textu mam husí kůži. Co napsat závěrem.


Album UMS by nemělo chybět ve sbírce žádného řádného fanouška této zpěvačky.
Avril má před sebou jistě dlouhou kariéru a toto album bude za 20 let považováno za odrazový můstek v její kariéře. UMS je pokročilé stadium Let go.

Take Me Away
Together
Don't Tell Me
He Wasn't
How Does It Feel
My Happy Ending
Nobody's Home
Forgotten
Who Knows
Fall to Pieces
Freak Out
Slipped Away 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama